Додаток «Сервіси Google Play» зупинено

Велика кількість користувачів стикається зі збоями в роботі програми «Сервіси Google Play». При цьому на екрані з’являється повідомлення: «Додаток «Сервіси Google Play» зупинено» або «У додатку «Сервіси Google Play» стався збій».

«Сервіси Google Play» — це системна програма, яка має безліч функцій, від оновлення програм у Play Маркеті до синхронізації всіх сервісів Google на пристрої. Іншими словами, без сервісів Google Play нормальна робота пристрою неможлива. Якщо програма «Сервіси Google Play» не оновлена ​​до останньої версії, або в її роботі стався збій у вас не вийде оновити додатки у Play Маркеті.

Незважаючи на свою значимість, часто в роботі «Сервісів Google Play» з різних причин відбуваються помилки. За допомогою способів, наведених нижче, ви можете спробувати їх позбутися.

Додаток «Сервіси Google Play» зупинено. Як виправити?

Спосіб 1: встановлення правильної дати та часу.

Неправильно встановлена дата і час може призвести до збоїв у службі Google Play. Для налаштування актуального часу потрібно:

1) зайти в «Налаштування» у розділ «Загальне керування»«Дата та час»;

2) встановити правильну дату і час, а також вибрати часовий пояс або включити функцію «Автовстановлення дати й часу» («Автоматичний часовий пояс мережі»);

3) після налаштування часу перезавантажте пристрій.

Спосіб 2: увімкнення дозволів для «Сервісів Google Play».

Дозволи дають право застосунку виконувати ті чи інші функції на пристрої. Якщо будь-яка програма не отримала належного дозволу, це може викликати помилки. Для того щоб увімкнути дозволи для сервісів Google Play потрібно:

1) зайти до «Налаштувань» та натиснути «Програми»;

2) у списку додатків необхідно вибрати «Сервіси Google Play» та перейти до розділу «Дозволи»;

3) щоб позбутися помилки всі дозволи потрібно увімкнути.

Спосіб 3: очищення данних та видалення оновлень «Сервісів Google Play».

Інформація в кеші також може спричинити помилку в роботі програми «Сервіси Google Play». Для очищення данних та видалення оновлень «Сервісів Google Play» потрібно:

1) зайти в «Налаштування» та перейти в «Програми»;

2) знайти у списку «Сервіси Google Play» та у розділі «Місце збереження» натиснути «Керування пам’яттю»«Видалити всі дані».

 

Для видалення оновлень «Сервісів Google Play» вийдіть з розділу «Місце збереження» і натиснувши на «Опції» (в правому верхньому куті) виберіть «Видалити оновлення».

Удаление обновлений

Якщо на вашому пристрої кнопка «Видалити оновлення» не активна, перейдіть до розділу «Програми з адміністрування пристрою» та вимкніть функцію «Знайти пристрій», пов’язану з «Сервісами Google Play». Для цього потрібно:

1) зайти у «Налаштування»;

2) вибрати «Біометричні данні та безпека», а далі «Інші налаштування безпеки»;

3) відкрити «Програми з адміністрування пристрою» і натиснути на вимикач навпроти функції «Знайти пристрій» та підтвердити дію.

Администраторы устройства

Після видалення оновлень програми «Сервіси Google Play» система запропонує вам (в панелі повідомлень) оновити його версію до актуальної, що потрібно зробити.

Спосіб 4: очищення кешу «Google Services Framework».

Також можна очистити кеш програми Google Services Framework. Для цього:

1) зайдіть в «Налаштування» та перейдіть в «Програми»;

2) (для того, щоб знайти програму «Google Services Framework», вам потрібно буде перейти в меню «Фільтрація і сортування» і вибрати «Відображати системні програми»);

 

3) натисніть «Видалити кеш».

Спосіб 5: завантаження та встановлення програми «Сервіси Google Play» зі сторонніх сайтів.

Ще один ефективний спосіб позбутися помилки полягає в завантаженні та встановленні програми «Сервіси Google Play» зі сторонніх сайтів через браузер. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити браузер і ввести відповідний запит у пошуковий рядок. Завантажити програми можна з будь-якого сайту, якому ви довіряєте. Використовуйте для цього відомий сайт. При завантаженні програми зверніть увагу на підтримувану версію Android (вона повинна збігатися з тією, яка встановлена ​​на вашому пристрої), а також відсутність вірусів у програмі.

Загрузка приложения «Сервисы Google Play» со сторонних сайтов

Спосіб 6: скидання пристрою до заводських налаштувань.

Якщо не один із попередніх способів не спрацював можливо вам допоможе скидання до заводських налаштувань.

Однак пам’ятайте, що під час скидання до заводських налаштувань усі дані на вашому пристрої будуть видалені!

Для того щоб скинути пристрій до заводських налаштувань:

1) зайдіть в «Налаштування» та перейдіть у «Загальне керування»;

2) виберіть «Скидання», «Скинути до заводських налаштувань»;

3) ще раз натисніть кнопку «Скидання» та підтвердіть дію.

Сброс данных

Після виконання описаних вище способів помилка з повідомленням: «Додаток “Сервіси Google Play” зупинено» не повинна більше вас турбувати.

Подписаться
Уведомить о
guest

0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии