Як заощадити заряд батареї при використанні Always on display

Вже давно стала дуже популярною технологія Always on display (AOD). Ця функція дозволяє відображати важливу інформацію, таку як час, пропущені дзвінки, відсоток заряду батареї, коли пристрій знаходиться в режимі очікування.

Найчастіше ця функція зустрічається у смартфонах Samsung або на тих пристроях, у яких встановлені матриці Super AMOLED або OLED. Головна особливість Always on display це низька витрата заряду батареї. За одну годину може витрачатися лише близько 1% заряду. Такий низький показник витрати досягається за рахунок того, що на екрані вмикаються ті пікселі, які потрібні для відображення інформації, а не всі поспіль. Якщо сказати просто то, вся чорна область екрану – це вимкнені пікселі, а не пікселі, що світяться чорним кольором, як в інших матрицях, наприклад IPS.

Незважаючи на таку низьку витрату заряду, при постійному використанні Always on display за день може витрачатися до 20% заряду. І це, крім усього іншого, на що протягом дня витрачається заряд батареї. Звичайно, можна просто вимкнути AOD, але якщо вам потрібна ця функція, ви можете налаштувати її так, щоб витрата була мінімальною. Нижче наведені прості способи, за допомогою яких ви зможете знизити витрати батареї під час використання AOD.

Як знизити витрату батареї під час використання Always on display?

Показувати для нових повідомлень.

В останніх версіях прошивки OneUI з’явилася можливість вмикати Always on display лише для нових повідомлень. У такому випадку екран вашого пристрою буде постійно вимкнений, але, якщо вам прийде якесь повідомлення або ви пропустите дзвінок, на екрані відображатиметься повідомлення та все інше, що ви налаштуєте (наприклад, час, заряд батареї). Щоб активувати цю функцію:

1) зайдіть у «Налаштування» та перейдіть до розділу «Екран блокування»;

2) виберіть “Always on display” (натисніть на сам напис, а не на перемикач) і натисніть “Показувати для нових повідомлень”.

Показывать для новых уведомлений

Показувати за графіком.

Ще один спосіб знизити заряд акумулятора — це вибір налаштування “Відображати згідно з розкладом”. На відміну від «Відображати завжди», у цьому випадку AOD буде включений тільки в певний період, наприклад, тільки з 8:00-17:00. Для активації цієї функції:

1) зайдіть у «Налаштування» та перейдіть до розділу «Екран блокування»;

2) виберіть “Always on display” і натисніть “Відображати згідно з розкладом”;

3) нижче в «Налаштуванні розкладу» потрібно вказати, у який період часу AOD буде включений.

Налаштування стилю та кольору годинника.

Також зменшити витрату батареї можна мінімізувавши відображення елементів у режимі Always on display. Чим менше елементів буде виводитися на екран і чим темнішими вони будуть, тим менше витрачається заряд. Щоб заощадити заряд, не варто виводити на екран різні стікери, селфімоджі, bitmoji, теми та фотографії. Найкраще вибрати стандартне відображення годинника та дати, а також вибрати більш темніший колір.

Для цього в цьому ж розділі зайдіть у «Стиль годинника» і, якщо це потрібно, виберіть один зі стандартних стилів нижче, замість білого можна вибрати темніший колір.

Выбор цвета

З цієї статті ви дізнаєтеся, як зменшити витрату батареї при використанні Always on display.

Подписаться
Уведомить о
guest

0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии