Як вимкнути вібрацію при сповіщеннях на Samsung

Как отключить вибрацию при уведомлениях на Samsung

У багатьох користувачів пристроїв Samsung виникає бажання відключити вібрацію під час сповіщень. Це може стосуватися повідомлень від різних месенджерів, наприклад Telegram, WhatsApp або інших додатків.

Читати далі

Як прибрати повідомлення «Увійдіть до програми з обліковим записом Google»

Войдите в приложение с аккаунтом Google

Деякі користувачі бачать спливаюче повідомлення з текстом під час відвідування сайтів: «Увійдіть до програми з обліковим записом Google. Щоб створити обліковий запис, Google надасть ваше ім’я, адресу електронної пошти та фото профілю».

Читати далі

Як вимкнути прослушку від Google

Как отключить прослушку от Google

Напевно, багато хто звертав увагу на те, що варто ввести в інтернеті назву якогось товару, як на всіх сайтах почне з’являтися його реклама. Наприклад, ввівши в пошуку слово «праска», на всіх сайтах (якій би темі вони не були присвячені) з’явиться реклама прасок різних марок та цін.

Читати далі

Чому повільно встановлюються програми на Samsung

Почему медленно устанавливаются приложения на Samsung

Нерідко при завантаженні програм з Google Play на пристрій Samsung можна помітити, що їх встановлення займає багато часу. Це ж є актуальним і при оновленні додатків.

Читати далі

Як позбутися нескінченного отримання IP-адреси Wi-Fi на Android

Как избавиться от бесконечного получения IP-адреса Wi-Fi на Android

У сучасному світі використання Wi-Fi-мереж стало чимось звичайним. З їхньою допомогою мільйони людей по всьому світу виходять в інтернет, щоб переглянути прогноз погоди, дізнатися новини, написати повідомлення в месенджері.

Читати далі

Як зробити калібрування екрану

Как откалибровать экран

Дуже часто при покупці нового пристрою користувачі клеять на екран захисне скло або плівку. За допомогою такого захисту можна зберегти екран від подряпин і сколів при падінні пристрою.

Читати далі

Чому не вдається додзвонитися

Почему не получается дозвониться

В останні роки популярність месенджерів значно зросла, тому люди стали менше дзвонити і більше писати. Через це голосові дзвінки більше не найпопулярніша послуга, яку надають оператори мобільного зв’язку.

Читати далі