Як зробити калібрування екрану

Дуже часто при покупці нового пристрою користувачі клеять на екран захисне скло або плівку. За допомогою такого захисту можна зберегти екран від подряпин і сколів при падінні пристрою.

Захисне скло або плівка на екран можуть бути різними, і якісь з них можуть бути товщі, ніж інші. Зазвичай вони підбираються в залежності від моделі смартфона або планшета, і на їхню товщину ніхто не звертає уваги. Деякі користувачі стикаються з тим, що, наклеївши такий захист на екран, сенсор починає гірше реагувати на дотик.  Це може спричинити незручності, тому що через це доводиться сильніше натискати на екран.
Але не тільки захисні плівки можуть стати причиною, через яку ваш екран може стати менш чутливим. Причиною цьому може бути і фізичне пошкодження сенсора або програмний збій пристрою.. У такому разі слід звернутися до сервісу або виконати скидання до заводських налаштувань.

Також багато користувачів скаржаться на те, що екран їхнього пристрою надмірно чутливий і хочуть навпаки знизити чутливість.
Через те, що пристрої випускаються різними виробниками і на них встановлені різні прошивки, ця проблема не має єдиного рішення. Але за допомогою порад нижче, ви можете спробувати виконати калібрування екрана свого пристрою (під калібруванням екрана в цій статті мається на увазі регулювання чутливості).

Як зробити калібрування екрану на Android-пристрої

Збільшення чутливості екрана.

Найпростіше збільшити чутливість екрана на пристроях Samsung з останніми версіями прошивки One UI.
Для того, щоб це зробити:

1) зайдіть до «Налаштуваннь» та перейдіть до розділу «Дисплей»;

2) перейдіть сторінку вниз і увімкніть функцію «Чутливість».

Чувствительность

На смартфонах інших віробників ціеї функції може не бути чи вона може називатися інакше. Якщо така функція відсутня на пристрої, ви можете спробувати збільшити або зменшити чутливість екрана за допомогою інших програм. Для цього відкрийте Play Маркет та напишіть у рядок пошуку «Підвищення чутливості екрана». Ви можете встановити будь-який додаток для цих цілей.

Збільшення затримки під час натискання на екран.

У налаштуваннях пристрою можна збільшити/зменшити час безперервного дотику до екрана, який буде розпізнаний як дотик. На відміну від налаштування чутливості, затримка дотику зустрічається частіше і є на пристроях різних виробників.

Ця настройка може бути корисною, якщо ви часто випадково торкаєтеся екрана. У такому випадку можна збільшити час затримки при натисканні, щоб випадковий безперервний дотик до екрана не був розпізнаний як дотик.

Також можна збільшити затримку під час торкання клавіатури. Це може бути практично якщо, друкуючи на клавіатурі, ви випадково ставите замість однієї літери кілька.

Для збільшення затримки дотика (показуємо на прикладі пристрою Samsung):

1) відкрийте «Налаштування» та перейдіть до розділу «Спеціальні можливості»;

2) виберіть «Моторика та взаємодія», а потім «Затримка дотику та утримання» та збільште/зменшіть час затримки.

Задержка касания и удерживания

Також можна виконати додаткове калібрування за допомогою функцій «Тривалість дотику» та «Ігнорування повторних дотиків».

Для збільшення затримки утримання клавіатури (показуємо на прикладі клавіатури Samsung):

1) відкрийте «Налаштування» та перейдіть в «Загальне керування»;

2) виберіть “Список доступних клавіатур і стандартна” та натисніть “Клавіатура Samsung”;

3) перейдіть до розділу «Проведення, дотик і зворотній зв’язок» і в пункті «Затримка утримання клавіатури» збільште час затримки.

Задержка удерживания клавиатуры

Для того, щоб виконати подібне налаштування на пристроях Huawei:

1) зайдіть до «Налаштування» та перейдіть до розділу «Управління»;

2) виберіть «Спеціальні можливості» та збільште час затримки у пункті «Затримка при натисканні та утриманні».

Задержка при нажатии и удержании

Якщо ви використовуєте пристрій інших брендів, ви можете знайти подібні функції, перейшовши в налаштування і скориставшись пошуком.

Сподіваємось ви знайшли відповідь на запитання: як зробити калібрування екрану? За допомогою цих порад калібрування екрану не триватиме багато часу.

Подписаться
Уведомить о
guest

0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии