Виявлено вологу

Ні для кого не секрет, що на ринку мобільних пристроїв представлені моделі, захищені від води та пилу. Найчастіше такі моделі захищені за стандартом IP68.

IP – це міжнародний стандарт ступеня захисту пристроїв від пилу та вологи. Існує 7 ступенів захисту від потрапляння пилу та 9 ступенів захисту від потрапляння рідини. Ступінь захисту від пилу та рідини вказується першою та другою цифрою відповідно. Кожен ступінь має параметри. Таким чином, якщо ваш пристрій захищений за стандартом IP68, це означає, що він повністю пиленепроникний і захищений від впливу води при зануренні на глибину більше 1 метра на тривалий час.

Нерідко власники таких пристроїв стикаються з повідомленням про те, що виявлено вологу. Повний текст повідомлення виглядає приблизно так: Перевірка порту. На порті зарядного пристрою, або порту USB виявлено вологу. Перед заряджанням пристрою переконайтеся, що він абсолютно сухий. Висихання рідини, що потрапила на порт, може тривати деякий час». Нічого не звичайного у появі такого повідомлення немає, адже воно покликане запобігти короткому замиканню і, як наслідок, поломці пристрою. Якщо з’являється повідомлення, пристрій забороняється ставити на заряджання. Але навіть у разі підключення зарядного пристрою ви не завжди зможете його зарядити.

Зазвичай повідомлення про те, що була виявлена волога, з’являється при попаданні рідини на порт зарядного пристрою/USB-порт пристрою, або при високій вологості повітря. Як правило, повідомлення зникає після того, як ви дали своєму пристрої висохнути. Однак так трапляється не завжди. Тому виникає питання: як позбутися повідомлення про те, що була виявлена волога, якщо пристрій і його порти абсолютно сухі?

Як позбутися повідомлення про те, що було виявлено вологу?

Якщо ви впевнені, що порт вашого пристрою абсолютно сухий і ви дали йому достатньо часу, щоб висохнути, то можете спробувати позбутися цього повідомлення за допомогою способів, наведених нижче.

Вимкнення пристрою.

Для початку ви можете спробувати просто вимкнути та знову включити свій пристрій. При вимиканні пристрою очищається кеш системних програм, тому цей спосіб може допомогти позбавитися повідомлення.

Перезагрузка

Очищення данних USB Settings.

Повідомлення про виявлення вологи може бути наслідком програмного збою програми USB Settings. Для того, щоб очистити дані програми USB Settings потрібно:

1) відкрийте «Налаштування» та перейдіть до розділу «Програми»;

2) натисніть на кнопку «Фільтрація та сортування» (напроти напису: «Ваші додатки») та виберіть «Відображати системні програми»;

Показать системные приложения

3) вибрати у списку «USB Settings» та перейшовши до розділу «Місце збереження» натиснути «Очистити дані».

USB Settings

Додатково можна перезавантажити пристрій.

Зарядка акумулятора при вимкненому пристрої.

Також для вирішення проблеми можна вимкнути пристрій і поставити його на зарядку. Якщо повідомлення про вологу все ще з’являється, від’єднайте зарядне і підключіть знову, це можна повторити кілька разів, поки проблема не зникне.

Завантаження пристрою у безпечному режимі.

Якщо увімкнено безпечний режим, на пристрої будуть працювати лише стандартні додатки, а не встановлені вами. Метод увімкнення безпечного режиму відрізняється залежно від марки пристрою. Наприклад, на деяких пристроях Samsung для переходу в безпечний режим потрібно вимкнути пристрій, увімкнути його і дочекатися, поки на екрані не з’явиться логотип Samsung, а потім утримати кнопку “Гучність -“. Яким би не був метод включення безпечного режиму, система повідомить вас про його запуск.

Безопасный режим

Перезавантажте пристрій відключивши безпечний режим.

Очищення роз’єму для заряджання.

Виконувати поради з цього пункту потрібно дуже обережно, оскільки при неправильних діях ви можете пошкодити роз’єм свого пристрою. Однак очищення роз’єму від бруду та пилу може бути дуже ефективним при боротьбі з цією проблемою, оскільки бруд може довго тримати вологу. Якщо ви все ж таки вирішили самостійно очистити роз’єм і не вдаватися до допомоги фахівців сервісного центру, можете запам’ятати кілька важливих правил:

  • не використовуйте будь-які рідини та металеві предмети для очищення;
  • рекомендується використовувати дерев’яні зубочистки або шматок паперу;
  • чистити роз’єм потрібно дуже обережно, не докладаючи зусиль, не натискуючи на контакти;
  • очищення потрібно проводити вертикально, уздовж контактів.

Заміна зарядного пристрою, або бездротове заряджання.

Якщо повідомлення про вологу з’являється лише після підключення зарядного пристрою, спробуйте замінити кабель на новий. Також тимчасовим виходом із ситуації може стати використання бездротової зарядки, якщо ваш пристрій підтримує цю технологію.

Часто не зникаюче повідомлення про те, що виявлена волога з’являється через проблеми з прошивкою пристрою, як правило, після її свіжого оновлення. Сподіваємося, що це не актуально у вашому випадку і способи, наведені вище, допомогли вам позбутися проблеми.

Подписаться
Уведомить о
guest

0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии