“Розпочато запис виклику” на Xiaomi

У сучасному світі приділяється велика увага захисту особистих даних. Вашу телефонну розмову з іншою людиною теж можна назвати особистими даними.

Тому ви не маєте права записувати те, що говорить вам по телефону інша людина, а вона відповідно не має права записувати все, що кажете ви. Як ми писали раніше, навіть нова політика Play Маркета забороняє використання сторонніх програм для запису дзвінків.

Якщо все ж таки ви вирішили записати вашу розмову з іншою людиною, він повинен про це знати.
З цієї причини в останніх моделях смартфонів Xiaomi при натисканні кнопки «Записати виклик», як ви так і ваш співрозмовник почує голосове повідомлення «Розпочато запис виклику».
Мало кому сподобається, якщо під час розмови вас, хтось перебиватиме. Тому багато власників пристроїв Xiaomi шукають спосіб вимкнути цю функцію.

“Розпочато запис виклику” на Xiaomi. Як вимкнути?

Відразу варто сказати, що зовсім відключити цю функцію не можна, але можна зробити її не такою помітною. Іншими словами, звукове повідомлення про початок запису можна зробити швидше і відповідно не таким дратівливим. Для цього потрібно:

  1. зайти в “Налаштування” (далі можна просто ввести в пошуковий рядок “Синтез мови”) і перейти в “Розширені налаштування”;
  2. вибрати “Мова і введення”, а потім “Синтез мови”;
  3. збільшити «Швидкість мови» та «Тон» до максимальних значень».

Синтез речи

Після цього можна перезавантажити пристрій.

Якщо вам взагалі не потрібна функція запису дзвінків, ви можете її вимкнути. Для цього:

  1. утримуйте палець на додатку «Телефон» та натисніть «Відомості»;
  2. тепер виберіть “Видалити оновлення” внизу екрана.

До суттєвих мінусів цього способу можна віднести те, що кнопка “Видалити оновлення” є не на всіх моделях Xiaomi, а також той факт, що при оновленні додатка “Телефон”, кнопка “Записати виклик” знову з’явиться. Тому оновлювати програму «Телефон» не слід.

Подписаться
Уведомить о
guest

0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии