Проблеми підключення або неправильний код MMI

Іноді при використанні смартфона або планшета на ОС Android виникає помилка: «Проблеми підключення або неправильний код MMI». Ця помилка англійською мовою виглядає так: «Connection problem or invalid MMI code».


Зазвичай, ця помилка виникає при спробі надіслати запит оператору зв’язку, наприклад, при спробі дізнатися кількість коштів на рахунку.

Код MMI дозволяє оператору зв’язку визначати користувача під час виконання різних послуг. Причому помилка, пов’язана з кодом MMI, виникає на пристроях незалежно від марки та оператора зв’язку. Причини появи помилки можуть бути різними, це можуть бути і збої в роботі оператора зв’язку, і неправильні установки пристрою, і навіть робота нещодавно встановлених програм.

Як позбавитися помилки «Проблеми підключення або неправильний код MMI»?

Залежно від причини є кілька способів вирішити помилку. Почати вирішувати помилку найкраще з найпростішого.

1) Перезавантаження пристрою.

Незважаючи на свою простоту, не варто оминати цей спосіб, адже перезавантаження пристрою може дійсно допомогти вирішити різні помилки, в тому числі і помилку «Несправності підключення або неправильний код MMI».

Перезагрузка

2) Зміна коду запиту.

Ще один простий спосіб позбутися цієї помилки — додавання в запит коми. Наприклад, для того щоб дізнатися кількість коштів на рахунку потрібно просто додати до звичайного запиту кому.

Саме цей спосіб допомагає більшості користувачів позбудеться цієї помилки. Для додавання коми потрібно утримати ∗.

Набор номера

3) Видалення нещодавно встановлених додатків.

Якщо попередні способи вам не допомогли, можливо, вам допоможе видалення нещодавно встановлених додатків. Щоб перевірити, чи є програма причиною помилки, завантажте пристрій у безпечному режимі. Для переходу в безпечний режим потрібно вимкнути пристрій і одночасно натиснути кнопку увімкнення та кнопку «Гучність -» (залежно від марки пристрою метод переходу в безпечний режим може відрізнятися). При успішному переході в безпечний режим система повідомить вас про це. Переконайтеся, що пристрій знаходиться в безпечному режимі. Якщо помилка зникла, то проблема була в одному з нещодавно встановлених додатків, тому його потрібно видалити.

Якщо ці способи не допомогли позбавитися від помилки, можливо, проблема на стороні оператора зв’язку або в неправильних налаштуваннях мережі. У цьому випадку для виправлення помилки необхідно звернутися до служби підтримки оператора. Також причиною появи помилки може стати фізичне зношування sim-карти.

Подписаться
Уведомить о
guest

0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии