Додаток «Сервіси Google Play» зупинено

Приложение «Сервисы Google Play» остановлено

Велика кількість користувачів стикається зі збоями в роботі програми «Сервіси Google Play». При цьому на екрані з’являється повідомлення: «Додаток «Сервіси Google Play» зупинено» або «У додатку «Сервіси Google Play» стався збій».

Читати далі

Помилка «Додаток зупинено»

Ошибка "Приложение остановлено"

Помилка «Додаток зупинено» може виникнути з різних причин, але чи вдасться позбутися її залежить не тільки від вас, а й від розробника. Така проблема може бути наслідком помилки при розробці додатка.

Читати далі

Помилка при синтаксичному аналізі пакета

Ошибка при синтаксическом анализе пакета

При установке приложения может появиться сообщение о том, что возникла ошибка при синтаксическом анализе пакета. Обычно эта ошибка возникает при установке приложений не из Play Маркета. Исправить ошибку можно несколькими способами.

Читати далі

Помилка «Необхідно увійти до облікового запису Google» у Play Market

Ошибка "Необходимо войти в аккаунт Google" в Play Market

Багато користувачів ОС Android хоча б раз бачили повідомлення “Необхідно увійти в обліковий запис Google” зайшовши в Play Market. Але на щастя вирішити цю помилку не складає великої праці.

Читати далі

Помилка «Не вдалося зв’язатися із серверами Google» у Google Play Маркеті

Ошибка «Не удалось связаться с серверами Google» в Play Market

Іноді під час спроби увійти до Google Play Маркету користувач може зіткнутися з повідомленням: «Не вдалося зв’язатися із серверами Google». При цьому не вдається увійти навіть на головну сторінку магазину.

Читати далі

Не надходять повідомлення від додатків

Не приходят уведомления от приложений

Важливість повідомлень важко переоцінити. Адже якщо на вашому смартфоні або планшеті перестануть надходити повідомлення, ви можете проґавити важливе повідомлення від друга або забути прийти на заплановану зустріч.

Читати далі

Проблеми підключення або неправильний код MMI

Неполадки подключения или неверный код MMI

Іноді при використанні смартфона або планшета на ОС Android виникає помилка: «Проблеми підключення або неправильний код MMI». Ця помилка англійською мовою виглядає так: «Connection problem or invalid MMI code».

Читати далі

Помилка «Не вдалося підключитися до камери»

Ошибка «Не удалось подключиться к камере»

Напевно, немає жодного користувача, який хоча б раз не використовував камеру на своєму мобільному пристрої. Камера – це дуже корисний інструмент у повсякденному житті людини.

Читати далі