Помилка при синтаксичному аналізі пакета

При установке приложения может появиться сообщение о том, что возникла ошибка при синтаксическом анализе пакета. Обычно эта ошибка возникает при установке приложений не из Play Маркета. Исправить ошибку можно несколькими способами.

Как избавиться от ошибки при синтаксическом анализе пакета

  • Первый способ: разрешить установку приложений не из Play Маркета.

Стандартно на всех устройствах запрещается установка программ из неизвестных источников. Для того чтобы разрешить такую ​​установку нужно:

1) зайти в “Налаштування”, вибрати розділ “Екран блокування та захист” (або “Безпека” на старих версіях);

2) включити дозвіл на інсталяцію програм з інших джерел, крім Play Маркету.

Раздел экран блокировки и защиты

Увага: рекомендується завантажувати додатки тільки з Play Market, оскільки додатки зі сторонніх джерел можуть зашкодити вашому пристрою.

  • Другий спосіб: відключення антивірусу.

Помилка при синтаксичному аналізі пакета також може з’являтися через те, що антивірус блокує установку додатка. Для того, щоб перевірити, чи є робота антивірусу причиною появи помилки, його потрібно відключити або тимчасово видалити. Але пам’ятайте додаток, встановлений ​​на пристрій, на якому вимкнений антивірус, може зашкодити вашому пристрою.

  • Третій спосіб: повторне завантаження програми.

Помилка може з’являтися через те, що завантажений файл пошкоджений або не завантажений до кінця. При поганому інтернет-з’єднанні або при нестачі вільного місця на пристрої файл може завантажуватися не повністю, а частково, внаслідок чого виникає дана помилка. Дізнатися, чи повністю завантажився файл, можна відкривши браузер та перейшовши в розділ «Завантаження». Недокачаний файл буде виділено відповідним повідомленням. Якщо додаток завантажений в повному обсязі, то потрібно перевірити, чи він не пошкоджений. Для цього його можна завантажити його з іншого сайту і якщо він встановиться, значить проблема була в тому, що файл дефектний.

  • Четвертий спосіб: перейменування додатка.

Если, загрузив файл на устройство, вы его переименовали, это тоже может быть причиной ошибки. Назовите файл так, как он назывался сначала.

Если вам так и не удалось избавиться от ошибки, проверьте совместимость программы с вашим устройством. Возможно, ваша версия Android уже устарела, а для работы приложения нужна новая, более новая версия.

Подписаться
Уведомить о
guest

0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии