Помилка «Не вдалося зв’язатися із серверами Google» у Google Play Маркеті

Іноді під час спроби увійти до Google Play Маркету користувач може зіткнутися з повідомленням: «Не вдалося зв’язатися із серверами Google». При цьому не вдається увійти навіть на головну сторінку магазину.

Повний текст повідомлення виглядає так: «Не вдалося увійти до облікового запису. Не вдалося зв’язатися із серверами Google. Повторіть спробу пізніше».

Є багато способів вирішення цієї помилки, кожен з яких наводиться нижче у статті.

Помилка «Не вдалося зв’язатися із серверами Google» у Play Маркеті. Як виправити?

1) Налаштування правильної дати та часу.

Неправильна дата та час можуть стати причиною помилок у Play Маркеті. Якщо ви помітили, що на вашому пристрої встановлено неправильний час і дата, потрібно:

1) зайти в «Налаштування» у розділ «Загальне керування», «Дата та час»;

2) встановити правильну дату і час, а також вибрати часовий пояс або включити функцію «Автовстановлення дати й часу» («Автоматичний часовий пояс мережі»);

Дата та час

3) після налаштування часу перезавантажте пристрій.

2) Використання іншого типу підключення.

Дуже часто повідомлення: “Не вдалося зв’язатися з серверами Google” у Play Маркеті з’являється у користувачів, які використовують Wi-Fi-з’єднання. Якщо це актуально і у вашому випадку спробуйте перейти на мобільний інтернет (3G/4G) або спробуйте підключитися до іншої Wi-Fi-мережі. Потім знову зайдіть у Play Маркет.

3) Увімкнення «Сервісів Google Play».

Деякі пристрої можуть вимкнути програму «Сервіси Google Play». У такому випадку ви не зможете використовувати Play Маркет і це може спричинити помилку «Не вдалося зв’язатися із серверами Google». Тому все, що вам потрібно зробити, це включити «Сервіси Google Play». Для того щоб переглянути список вимкнених програм:

1) зайдіть у «Налаштування», перейдіть в «Програми» та натисніть «Вимкнено» (попередньо нажавши на значок напроти «Ваші програми»);

Список отключенных приложений

2) якщо на вашому пристрої вимкнено «Сервіси Google Play», увімкніть його. Для цього виберіть програму та натисніть кнопку «Увімкнути».

4) Очищення даних та кешу Google Play, Google Services Framework, Сервісів Google Play.

Для того, щоб очистити дані перерахованих вище додатків, вам потрібно:

1) зайти в «Налаштування», перейти в «Програми»;

2) знайти у списку «Google Play Маркет» та у розділі «Місце збереження» натиснути «Очистити дані», підтвердивши дію (при цьому має видалитись і кеш програми);

 

3) по анології потрібно очистити дані «Сервісів Google Play» (знайти у списку «Сервіси Google Play» та у розділі «Місце збереження» натиснути «Керування пам’яттю», «Видалити всі дані»;

 

4) також потрібно очистити кеш «Google Services Framework» (можливо, для того, щоб знайти програму «Google Services Framework», вам потрібно буде перейти в меню «Фільтрація і сортування» і вибрати «Відображати системні програми»).

 

 

5) Видалення оновлень Google Play.

Видалення оновлень «Google Play Market» також може допомогти вам позбутися цієї помилки. Для цього:

1) відкрийте «Налаштування» та перейдіть до розділу«Програми»;

2) знайдіть у списку «Google Play Market» і натиснувши на «Опції» (в правому верхньому куті) виберіть «Видалити оновлення».

При активному інтернет-з’єднанні додаток «Google Play Market» самостійно оновиться до останньої версії.

6) Видалення та повторне додавання облікового запису Google.

Ще один спосіб — це видалення облікового запису Google з яким виникли проблеми в Play Маркеті.

Не видаляйте обліковий запис Google, якщо ви не пам’ятаєте пароль від нього.

Для видалення та повторного додавання облікового запису Google:

1) зайдіть до «Налаштувань» та виберіть «Облікові записи», «Керування обліковими записами»;

2) клікніть на свій Google-аккаунт та натисніть «Видалити обліковий запис», підтвердивши дію;

3) після видалення наново додайте свій обліковий запис, натиснувши «Додати обліковий запис», «Google»;

4) введіть свою адресу електронної пошти та пароль. Якщо це необхідно увімкніть «Синхронізацію облікового запису».

7) Видалення додатків, призначених для «злому».

Часто помилка «Не вдалося зв’язатися з серверами Google» у Play Маркеті виникає через встановлені на пристрій програми для «злому». До таких програм відноситься Freedom (програма для обходу перевірки ліцензії Play Маркету) та інші. Якщо одна з таких програм встановлена на вашому пристрої, видаліть її.

8) Завантаження та встановлення останньої версії «Сервісів Google Play».

Якщо не один із наведених вище способів вам не допоміг, спробуйте завантажити зі стороннього сайту останню версію програми «Сервіси Google Play». Все, що вам потрібно зробити, це відкрити браузер і ввести відповідний запит у пошукову строку. Завантажити програму можна з будь-якого сайту, якому ви довіряєте. Використовуйте для цього відомий сайт. При завантаженні програми зверніть увагу на підтримувану версію Android (вона повинна збігатися з тією, яка встановлена ​​на вашому пристрої), а також відсутність вірусів у програмі.

 

Завантажте та встановіть програму «Сервіси Google Play». Можливо для цього вам потрібно буде дозволити установлення невідомих програм. Щоб це зробити потрібно:

1) зайти в «Налаштування», вибрати розділ «Біометричні данні та безпека»;

2) натиснути «Установлення невідомих програм» та вибрати браузер через який ви будете завантажувати «Сервіси Google Play» (якщо така функція ще не увімкнена).

9) Увімкнення всіх дозволів для сервісів Google Play та Play Маркет.

Дозволи дають право додатку виконувати ті чи інші функції на пристрої. Якщо будь-яка програма не отримала необхідного дозволу, це може спричинити помилки. Щоб увімкнути дозволи для «Сервісів Google Play» та «Google Play Маркету», потрібно:

1) зайти до «Налаштувань» та натиснути «Програми»;

2) у списку додатків необхідно вибрати «Сервіси Google Play» та перейти до розділу «Дозволи»;

3) щоб позбутися помилки всі дозволи потрібно увімкнути.

 

Також усі дозволи потрібно включити і для Google Play Маркету.

Після виконання вказаних вище способів помилка «Не вдалося зв’язатися з серверами Google» у Google Play Маркеті більше не повинна вас турбувати.

Подписаться
Уведомить о
guest

2 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии