Помилка «Додаток зупинено»

Помилка «Додаток зупинено» може виникнути з різних причин, але чи вдасться позбутися її залежить не тільки від вас, а й від розробника. Така проблема може бути наслідком помилки при розробці додатка.


Якщо додаток, з яким у вас виникли проблеми, встановлено з Play Маркета, а на вашому пристрої немає вірусів, то ви можете переходити до її вирішення. Залежно від причини помилки, вам потрібно виконати кілька кроків. Якщо є можливість, перевіряйте наявність помилки після кожної виконаної дії.

Помилка «Додаток зупинено». Як її позбутися?

1) Перезавантажте пристрій;

2) зайдіть у «Налаштування» пристрою. Виберіть пункт «Диспетчер програм». Виберіть додаток (з яким виникли проблеми) і знайдіть розділ «Пам’ять», де потрібно натиснути кнопку «Очистити дані» (при цьому має видалитись і кеш).

Управление памятью

3) Спробуйте видалити та заново встановити додаток з Play Маркету;

4) поверніться в «Диспетчер додатків» і знайдіть вимкнені додатки. Увімкніть всі вимкнені програми (можливо помилка виникає через те, що додаток пов’язаний або посилається на інший, який є вимкненим). Для цього по черзі виберіть програми та натисніть «Увімкнути».

Список отключенных приложений

Цілком можливо, що навіть після виконання всіх цих кроків помилка не зникне. Можливо, варто спробувати встановити більш стару версію додатка або виконати скидання пристрою до налаштувань виробника. Перевірте, як програма працює на інших пристроях та версіях Android.

Подписаться
Уведомить о
guest

0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии