Не надходять повідомлення від додатків

Важливість повідомлень важко переоцінити. Адже якщо на вашому смартфоні або планшеті перестануть надходити повідомлення, ви можете проґавити важливе повідомлення від друга або забути прийти на заплановану зустріч.

Сьогодні люди багато в чому покладаються на свої пристрої, зокрема на повідомлення, що своєчасно з’являються. Тому якщо з цією функцією щось трапляється, і вона перестає працювати належним чином, це завдає серйозних незручностей власнику пристрою. Однак, на жаль, іноді це відбувається і тоді виникає питання: що робити, якщо не надходять повідомлення від додатків?

Не надходять повідомлення від додатків. Як виправити?

Слід зазначити, що іноді повідомлення можуть не працювати через помилку розробників додатка. Причому часто така помилка пов’язана з певною версією ОС Android. Але перш ніж скаржитися на помилку розробника додатка, ви повинні переконатися, що на вашому пристрої немає нічого, що може блокувати їх появу.

Звичайно, щоб повідомлення надходили, потрібно, щоб у самому додатку була активована ця функція. Далі можна крок за кроком перевірити налаштування пристрою згідно з наступними пунктами (назва пунктів може відрізнятися залежно від марки пристрою та версії операційної системи).

У відео нижче можна побачити описані у статті способи виправити цю проблему, а також деякі інші.

1) Встановлення правильного часу та часового поясу.

Неправильний час може негативно вплинути на роботу повідомлень. Якщо ви помітили, що час на вашому пристрої відрізняється від реального, то це може бути однією з причин, чому виникають проблеми з відображенням повідомлень. Для налаштування часу вам потрібно:

1) зайти в «Налаштування» в розділ «Дата та час»;

2) відключити функцію “Автовизначення часу” (вона також може називатися “Часовий пояс мережі”);

3) встановити правильну дату та час, а також вибрати ваш часовий пояс;

Дата и время

4) після встановлення часу  перезавантажте пристрій.

2) Увімкнення функції «Показувати вміст» та відображення повідомлень на екрані.

Зверніть увагу, чи увімкнено функцію «Показувати вміст» на пристрої. Для цього:

1) зайдіть у «Налаштування» і перейдіть в розділ «Екран блокування та захисту»;

2) у пункті «Повідомлення на екрані» знайдіть розділ «Зміст екрана блокування» і виберіть «Показувати вміст»;

Показывать содержимое на экране блокировке

3) у головному меню налаштувань перейдіть до розділу «Інформація» та перевірте, чи відображається повідомлення для програми, з якою у вас виникли проблеми. Якщо відображення повідомлень вимкнено, увімкніть відповідний перемикач.

Включить уведомления

4) У цьому пункті в додаткових налаштуваннях можна встановити пріоритет для повідомлень «Помічати як важливі» (цей пункт може називатися інакше). Цей крок може допомогти у цій проблемі.

3) Вимкнення «Обмеження фонових даних».

Якщо увімкнено функцію “Обмеження фонових даних”, деякі програми та служби не можуть працювати, якщо пристрій не підключено до Wi-Fi. Навіть якщо пристрій підключено до мобільного інтернету, оповіщення, наприклад, з месенджерів Viber або Telegram, не надходитимуть доки ви не підключитесь до Wi-Fi. Для вимкнення цієї функції:

1) зайдіть у «Налаштування» і перейдіть в розділ «Використання даних»;

2) натисніть «Опції» і, якщо цю функцію увімкнено, виберіть «Вимкнути обмеження фонових даних».

4) Вимкнення режиму енергозбереження.

Зазвичай режим енергозбереження вимкнено (якщо акумулятор не розряджений). Однак окремі програми можуть бути без відома користувача переведені в режим енергозбереження. Рекомендується вимкнути режим енергозбереження для програм, від яких ви хочете отримувати сповіщення. Для цього:

1) у налаштуваннях перейдіть до розділу «Батарея»;

2) у пункті «Енергоспоживання додатків» натисніть кнопку «Детально»;

3) якщо потрібна вам програма знаходиться в пункті «Оптимізація енергоспоживання», натисніть на нього та виберіть «Вимкнути».

Оптимизация энергопотребления

Такий метод часто допомагає та повідомлення починають приходити.

5) Видалення програм, які блокують відображення повідомлень.

До програм, що блокують відображення повідомлень, можуть належати такі відомі програми, як, наприклад, Clean Master або DU Battery Saver та інші подібні програми, перераховувати всі з яких немає сенсу.

Уборщик

Програми для заощадження заряду батареї можуть просто відключати необхідні програми, а вимкнена програма не може вивести на екран повідомлення. Тому якщо на пристрої встановлено одну з них, вимкніть блокування відображення повідомлень у налаштуваннях цих програм або видаліть програму.

6) Включення програми до білого списку.

На пристроях деяких марок для того, щоб програма могла виводити повідомлення, його потрібно додати до так званого «білого списку». Для цього потрібно в розділі “Безпека” вибрати пункт “Clean white list” та включити до нього потрібну програму.

Чистый белый список

У більшості випадків ці поради повинні допомогти вам з відображенням повідомлень і питання: чому не надходять повідомлення від додатків, більше не повинно вас хвилювати. Якщо ця проблема не пов’язана з помилкою під час розробки програми або прошивки пристрою.

Подписаться
Уведомить о
guest

0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии