Чому повільно встановлюються програми на Samsung

Нерідко при завантаженні програм з Google Play на пристрій Samsung можна помітити, що їх встановлення займає багато часу. Це ж є актуальним і при оновленні додатків.

Якщо в Google Play доступне оновлення для десятка програм, їх інсталяція може тривати кілька хвилин. На щастя, вирішити цю проблему можна дуже просто.

Повільно встановлюються програми на Samsung. Що робити?

Відразу варто пояснити, що встановлення програми на пристрій починається після завантаження, і ніяк не пов’язано зі швидкістю інтернету. Уповільнити швидкість встановлення програм також можуть несправності пристрою (в наведеній нижче інструкції ми не будемо розглядати цей варіант).

Якщо ваш пристрій працює правильно, то основною причиною, через яку повільно встановлюються програми є робота вбудованого антивірусу. А саме через те, що він сканує програми в момент встановлення.

Для того, щоб збільшити швидкість встановлення програм на пристрій Samsung:

1) відкрийте «Налаштування» та перейдіть до розділу «Програми»;

2) натисніть на кнопку «Фільтрація та сортування» (напроти напису: «Ваші додатки») та виберіть «Відображати системні програми»;

Показать системные приложения

3) виберіть зі списку «Безпека пристрою» (можна скористатися пошуком);

4) натисніть кнопку «Примусово закрити» та підтвердіть дію;

5) перейдіть до розділу «Місце збереження», виберіть «Очистити дані» і знову підтвердіть дію.

Безопасность устройства

Після цих дій вбудований антивірус вимкнеться і не скануватиме програми при встановленні, уповільнюючи цей процес. При цьому всі програми на вашому пристрої все одно скануватимуться на наявність вірусів вбудованим в Google Play антивірусом — Play Захистом (якщо ця функція увімкнена).

Перевірити чи вимкнено вбудований антивірус можна зайшовши в “Налаштування”, розділ “Батарея та обслуговування пристрою”. Тепер у пункті «Захист пристрою» має бути написано «Вимкнено».

Сподіваємося питання: чому повільно встановлюються програми на Samsung, вас більше не хвилює.

Подписаться
Уведомить о
guest

0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии